POLİTİKALARIMIZ

Frigo Mekanik A.Ş.
BİZE ULAŞIN
demo

KALİTE POLİTAKAMIZ

Temel amacımız; kuruluşumuzun kültürünü; toplam kalite yönetimine uygun hale getirerek, endüstriyel soğutma sektöründe rekabet gücümüzü arttırmaktır. Kanun ve nizamlarına göre hareket ederek, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, çevreyle dost ve düşük enerji tüketimli ürünler pazara sunmaktır. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkemizdir. Rekabetçi pazar şartlarında, kaliteli ürün ve hizmeti, rakiplerimize göre daha uygun fiyatla ve zamanında sağlarız. Şirket kültürümüz olarak sıfır hata ile çalışır, hataları oluşmadan önlemeye gayret ederiz. Ürün ve hizmetlerimizde farklılık oluşturmak, müşteri odaklı olma ve verimliliği artırmak hedefimizdir.

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTAKAMIZ

Frigo Mekanik , işçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yasalarına ve Mevzuatlarına uygun olarak, tüm çalışanların sağlık, güvenlik, çalışma ortamı açısından en uygun koşullar altında çalışmasını sağlamaktadır. Kazalara yol açabilecek muhtemel risk noktalarını tespit ederek, bunların önüne geçeriz.İş güvenliğini sürekli iyileştirmeyi, İş Güvenliği ile ilgili yasal düzenlemelere uymayı hedefler, Çalışanlarımızın iş güvenliği bilinçlerini geliştirmek amacıyla, maruz kalabilecekleri tehlikeler konusunda eğitilmesini sağlarız.

ÇEVRE POLİTAKAMIZ

Frigo Mekanik, çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, çevre kirliliğine neden olabilecek etkenleri en aza indirerek, yasal yükümlülüklere ve çevre mevzuatlarına uymayı amaç edinmiştir. Bu sebeple "DOĞAYA SAYGI" ilkesinden hareketle bütün projelerimizde, kullanılan teknolojilerin çevresel etkisini minimuma indirmeye özen göstermekteyiz. Bu konuda da gerekli tüm kalite kriterlerini ve yasal gereklilikleri yerine getirerek ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip, sektöründe öncü kuruluşlardan biriyizdir.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTAKAMIZ

Gıda sektörüne “Soğuk Muhafaza” için gerekli makine ,ekipman ve mühendislik hizmeti vererek müşterilerimizin gıdayı GÜVENLİ MUHAFAZA etmelerini sağlarız. Hizmet verdiğimiz alanlardaki yasal düzenlemeleri takip eder ve sürekli uygunluğunu sağlarız. Gıda güvenliği risklerini en aza indirecek çalışmalar içerisinde bulunur ve çalışanlarımızı bu yönde yönlendirir ve eğitiriz.

İSKAV İŞ ETİK İLKELERİ

Frigo Mekanik olarak İSKAV tarafından oluşturulan iş etik ilkelerini uyguluyoruz.

İskav İş Etik İlkelerini İndir