Hakkımızda

Frigo Mekanik A.Ş.
BİZE ULAŞIN
demo

HAKKIMIZDA

FRİGO MEKANİK, 1989 yılından beri endüstriyel soğutma sektöründe projelendirme, taahhüt ve anahtar teslim soğutma sistemleri kurulumu hizmeti veren Türkiye’nin lider firmasıdır. Ana ofisimiz İstanbul'dadır ve yaklaşık 38 farklı ülkede birçok bölge bayimiz bulunmaktadır. Firmamızda her biri yetenekli, engin uzmanlık, bilgi ve deneyime sahip 50'den fazla kalifiye uzman yer almaktadır. Frigo Mekanik bugüne kadar gıda sektörü başta olmak üzere, farklı sektörlerde, pek çok amaca hizmet eden, 5000’in üzerinde proje tamamlamıştır.

Frigo Mekanik A.Ş. bünyesindeki ısı değiştiriciler ve soğutma grubu üretim tesisi ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Bu sayede, her türlü endüstriyel soğutma sistemi ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede üretim gücüne sahiptir ve projelerini tasarlarken; kalite, uygun fiyat ve verimliliği sağlayan, düşük enerji sarfiyatlı, sorunsuz sistemler ortaya koymaktadır.

ANAHTAR TESLİM TAAHHÜT HİZMETLERİ

Frigo Mekanik uzun yıllardır yapmış olduğu anahtar teslimi proje ve kurmuş olduğu başarılı soğutma sistemleri ile ismini kanıtlamıştır.

PROJELENDİRME

Frigo Mekanik, her türlü endüstriyel soğutma sistemi projelendirme ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasite, uzmanlık ve mühendislik bilgisine sahiptir.

MONTAJ

Frigo Mekanik tarafından özel olarak tasarlanan tüm projelerin montajı, yetkili ve uzman teknik ekip tarafından yapılır

BAKIM VE ONARIM

Frigo Mekanik konusunda uzman teknik servis grubu ile 7/24 bakım ve onarım desteği vermek için hazırdır.