Frigo Mekanik A.Ş. faaliyete başladığı ilk günden itibaren, gerek sektörel, gerekse toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ederek; sektörünün, gelişmesine ve toplumsal misyonuna önemli katkılarda bulunmuştur. Şirketimiz, bu katkılarını artırarak sürdürmektedir. Soğutma sistemleri üretimindeki öncülük görevinin bilinciyle, yüksek üretim kalitesi ve ürünleri sürekli iyileştirerek geliştirme politikasını, genel bir zihniyete dönüştürerek yerleştirmektedir. Ayrıca; dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, yeni teknoloji geliştirmeye yaptığı yatırımlarla da teknolojik anlamda öncülüğünü kanıtlamaktadır.

Gıda üretim prosesleri de dahil olmak üzere, “Soğuk Zincir”in hemen hemen her halkasında hizmet veren Frigo Mekanik A.Ş., gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında gıda güvenliğinin en güvenilir ismi olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir. Yüklendiği misyonun önemini kavramış ve bu misyonu yerine getirmekteki başarısını ülke sınırları dışına taşıyarak, dünya ölçeğinde rekabet edebilen ve dünya çapında lider firmalar arasına girmeyi kendisine vizyon edinmiştir. Son yıllarda gösterdiği ihracat başarısı, bu vizyona ne kadar yakın olduğunun göstergesidir.

Frigo Mekanik A.Ş. bugün olduğu gibi, gelecekte de hem Türk toplumunun, hem de dünya toplumlarının güvencesi olmaya devam edecektir.